Curcuma Bioperine forte

Curcuma Bioperine forte vegan
Curcuma Bioperine® forte obsahuje čistý kurkumin z extraktu kurkumovníku (Curcuma longa) a Bioperine (extrakt z černého pepře s 95% obsahem piperinu).
 
  •  ​ VYSOCE KONCENTROVANÁ a ČISTÁ kurkuma: každá kapsle naší kurkumy obsahuje 555 mg extraktu kurkumovníku  - Curcuma longa (95 %) + 10 mg Bioperine® (extrakt z černého pepře) a neobsahuje žádné další přídavné látky. Naše Curcuma Bioperine® forte se vyznačuje mimořádně vysokým obsahem kurkuminu. Každá kapsle obsahuje 530 mg čistého kurkuminu (analyticky dokázané). To odpovídá 16.580 mg normálního kurkumového prášku. Významný Bioperine (95 %-ní extrakt z černého pepře) je 10 mg na kapsli obzvláště vysoký. 
  •  ​ Kurkuma s 95%-ním obsahem kurkuminoidů (aktivních substancí kurkumy) obsahuje přibližně 30 - 40 krát více kurkuminu než jednoduchý kurkumový prášek, který obsahuje obvykle pouze 1 až 3 % kurkuminu. Obsah kurkuminu našich 90 kapslí odpovídá obsahu kurkuminu přibližně 2700 kapslí (30 krát 90) nekoncentrovaného produktu. To je také důvod, proč jsou tyto tzv. levně nabízeny.
  •  ​ Žádný STEARÁT HOŘEČNATÝ: naše Curcuma Bioperine® forte kapsle neobsahují žádný stearát hořečnatý (hořečnatá sůl kyseliny oktadekanové. Jedná se o pevnou bílou látku, nerozpustnou ve vodě). Toto kovové mýdlo pochází původně ze stavebnictví a je používáno mnoha výrobci jako odpěňovací přísada, stabilizátor, protispékavá látka (lubrikant) a nejčastěji jako plnidlo pro snažší, rychlejší a tudíž levnější výrobu kapslí, tobolek a tablet.
  •   Vhodné pro VEGANY A VEGETARIÁNY: naše vysoce koncentrovaná a čistá Curcuma Bioperine® forte je zabalena ve veganských čistě rostlinných kapslích z celulózy (hydroxypropylmethylcelulóza)
Ukaž 1 do 3 (z 3 artiklů)