Astaxanthin - vysoce účinný antioxidant

Astaxanthin vegan

dr. bosshammer přírodní ASTAXANTHIN 4 mg + vitamín E kapsle vegan

Astaxanthin je karotenoid a je jedním z nejsilnějších antioxidantů tzv. chytačů volných radikálů, které nám příroda nabízí. Astaxanthin způsobuje červené zbarvení korýšů, lososa i plameňáků.

Náš přírodní astaxanthin se získává CO2-extrakcí bez rozpouštědel z nejbohatějšího přírodního zdroje - mikroskopicky malých zelených řas Haematococcus pluvialis.
 
  •  Každá kapsle obsahuje 4 mg přírodního astaxanthinu 15 mg vitamínu E
  • vhodné pro vegany a vegetariány
Ukaž 1 do 3 (z 3 artiklů)

Přírodní Astaxanthin z řas

Přírodní astaxanthin se vyskytuje ve vysokých koncentracích hlavně v řasách a také se z nich získává. Jelikož se korýši, lososi a plameňáci živí především řasami, je jejich červená barva způsobena touto látkou, která se usazuje v jejich svalech. Absorpce astaxanthinu činí vodní obyvatele obzvláště výkonnými a dává například lososu dostatečnou sílu a energii, aby plaval celé dny proti proudu.

Samotná řasa také těží z této látky. Pokud se dostane do stresu kvůli nedostatku vody, zastaví například všechny ostatní metabolické procesy a soustředí se pouze na získání astaxanthinu, což je životně důležité pro její přežití. Přebírá také charakteristické červené zbarvení a může dlouhodobě přežít za nejnepříznivějších podmínek.

Astaxanthin pro vaše zdraví

Obzvláště lidé, kteří jsou často vystaveni stresu nebo chtějí zlepšit své atletické výkony, mohou těžit z účinku astaxanthinových kapslí zvyšujících výkon. Všestranná sloučenina může mít také pozitivní účinek na imunní obranu a může snížit chronický zánět dříve, než vyvolá vážné následky.

Na rozdíl od jiných karotenoidů je astaxantin schopen překročit hematoencefalickou bariéru. Výsledkem je, že se může šířit po celém těle, čímž se dostane do každé buňky a účinně ji zbaví volných radikálů. Jako přírodní ochrana před sluncem zevnitř ven, vás může tato látka také účinně ochránit před silným UV zářením.

Astaxanthin v kapslích k objednání online

Náš přírodní astaxanthin se získává CO2-extrakcí bez rozpouštědel z nejbohatějšího přírodního zdroje - mikroskopicky malých zelených řas Haematococcus pluvialis. Každá kapsle obsahuje 4 mg přírodního astaxanthinu a 10 mg vitamínu E

V tomto videu vidíte výrobu řas našich astaxanthinových kapslí: